Gorjuss ™ Cityscape tuo suurien kaupunkien tunnelmaa ihaniin laukkuihin ja asusteisiin, sekä klassista Gorjuss taidetta. My Story vierailee tarinoiden New Yorkissa, jossa monet elokuvien tarinatkin ovat tapahtuneet. Miljoonakaupunki vilisee elämää ja on täynnä mielenkiintoista nähtävää. Minne kaikkialle My Story ehtii matkallaan?
Ihana olkalaukku ympärivuotiseen käyttöön Kuljeta jokapäiväiset tavarasi ihanassa Gorjuss kuosissa.Tilava ja klassinen muotoilu. Gorjuss tuo hempeyttä ja romantiikkaa arkeen! Laukkuun mahdutat esimerkiksi ohuen pienen läppärin, tai kansion. Käytännöllinen ja upea laukku palvelee sinua pitkään.
Otathan huomioon, että jokainen Gorjuss laukku viimeistellään käsin, joten jokainen tuote on uniikki, ja voi erota hieman kuvasta.
- Säädeltävä olkahihna
- Läpän kiinnitys tarranauhalla
- Edessä iso avotasku
- Takana vetoketjutasku
- Sisällä vetoketjutasku, skeä kaksi avotaskua
- Mitat: noin 36 x 27 x 9 cm
- Materiaali: polyesteri, keinonahkaiset yksityiskohdat
Valmistaja: Santoro London
Osastot: Gorjuss™ • Laukut & Asusteet • Laukut & Reput
Katso kaikki Gorjuss Cityscape tuotteet!